Pompy ciepła najwyższej jakości

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Ponad 10-letnie doświadczenie w montażu pomp ciepła

Wykonane przez nas, pracujące od ponad 10 lat instalacje potwierdzają jakość naszych usług jak i proponowanych pomp ciepła. Nasze doświadczenie oparte jest na blisko 500 wykonanych instalacji z pompami ciepła. Potencjalny Inwestor zainteresowany naszą ofertą ma możliwość kontaktu z użytkownikami, posiadającymi pompy ciepła. Możliwość obejrzenia instalacji oraz bezpośredni kontakt z użytkownikiem to dla klienta najcenniejsze źródło informacji a, dla naszej firmy – najlepsza reklama. Dotrzymujemy terminów realizacji.

Fachowe doractwo


Oferty przygotowywane są przez doświadczonego doradcę technicznego. Znając oczekiwania klienta, przygotowujemy wycenę najkorzystniejszego, pod względem inwestycyjnym jak i eksploatacyjnym, rozwiązania instalacji. Poza tym klient - użytkownik instalacji, w każdym momencie eksploatacji otrzyma bezpłatne doradztwo w zakresie regulacji i optymalnych ustawień dostosowanych do bieżących potrzeb.

Jeden wykonawca wszystkich instalacji sanitarnych

Oczywiste jest, że dla inwestora korzystniej jest zlecić wykonanie kompletu instalacji sanitarnych jednemu sprawdzonemu wykonawcy, niż kilku różnym firmom. Jeden wykonawca to dla inwestora przede wszystkim oszczędność czasu (łatwiejsze negocjacje, ustalenia i koordynacja prac itd.), oraz prostsza procedura gwarancyjna – nie ma sytuacji szukania winnego wykonawcy. Jeden wykonawca jest odpowiedzialnością za wszystkie instalacje.

Projektowanie, dokumentacja powykonawcza

Posiadamy własne biuro projektowe. Projektowane przez nas instalacje spełniają nie tylko wymogi obowiązujących norm, ale uwzględniają potrzeby i oczekiwania klienta. Projekt jest podstawą wykonania instalacji w pełni zoptymalizowanej (bez projektu jest to niemożliwe). Dzięki projektowi Instalator wykonuje instalacje prawidłowo i sprawnie. W ramach inwestycji klient otrzymuje pełną dokumentację powykonawczą, na podstawie której, łatwo przeprowadzić regulację instalacji.

Pomagamy uzyskać dofinansowanie

Obecnie, nie tylko dla firm, ale również dla osób fizycznych istnieją możliwości pozyskania wsparcia finansowego na realizację inwestycji w odnawialne źródła energii (np. programy modernizacji instalacji grzewczych realizowane przez gminy, kredyty preferencyjne proponowane przez BOŚ itp.). Klientom korzystającym z naszej oferty, bezpłatnie pomagamy uzyskać dofinansowanie inwestycji w odnawialne źródła energii.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Posiadamy sprawne zaplecze serwisowe zarówno w zakresie hydrauliki jak i automatyki. Nasze instalacje są „pod opieką” w całym okresie eksploatacji – nie tylko w okresie objętym gwarancją, ale i w okresie pogwarancyjnym.

Badania kamerą termowizyjną

Aby zminimalizować rachunki za ogrzewanie, oprócz energooszczędnej instalacji grzewczej, należy zadbać o bardzo dobrą izolację termiczną budynku, aby maksymalnie zmniejszyć zapotrzebowania na ciepło. Ważną rolę odgrywa to poprawność wykonania izolacji termicznej budynku. W tym celu prowadzimy badania przy użyciu kamery termowizyjnej:

  • oceny jakości izolacji termicznej przegród budynku (ścian, dachów, podłóg, okien) i ich połączeń (np. montażu stolarki okiennej w otworach okiennych)
  • wykrywanie mostków cieplnych
  • identyfikacji zawilgoconych powierzchni przegród budynku
  • oceny rozkładu temperatur ogrzewania płaszczyznowego (podłogowego, ściennego i sufitowego) i innych części instalacji
  • lokalizacji uszkodzeń rur i połączeń w instalacjach podposadzkowych i podtynkowych

NASZ SPRZĘT
Do badań wykorzystujemy kamerę termowizyjnych FLIR o doskonałej czułości i wbudowanym aparatem 2.3 Megapixela. Kamera posiada funkcję Picture-in-Picture, która pozwala operatorowi zobaczyć obraz termowizyjny nałożony na obraz widzialny. Zawiera ona również wbudowany wskaźnik laserowy i dwie lampy LED do kontroli w obszarach o ograniczonej widoczności. Zapisane podczas badania obrazy mogą być oglądane w dowolnym programie komputerowym do przeglądania plików graficznych w formacie JPEG.

Wykonanie instalacji grzewczej o wysokiej efektywności,


a tym samym możliwie najtańszej w eksploatacji, w obiektach przemysłowych wymaga od projektanta i instalatora dużej wiedzy i doświadczenia.

Przy dużym zapotrzebowaniu energii nawet najmniejszy błąd instalacji grzewczej to proporcjonalnie duże straty energii i większe koszty eksploatacji dlatego tak ważna jest rola projektanta i instalatora.

Projekty, dokumentacja powykonawcza.

Projekty, dokumentacja powykonawcza.

Nasza oferta obejmuje projekty wykonawcze jak i do pozwolenia na budowę instalacji grzewczych, central grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii, wentylacji mechanicznej, przyłączy, oczyszczalni ścieków itd.. Nasi projektanci to specjaliści od odnawialnych źródeł energii (OZE).

Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo oferowanych instalacji.

Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo oferowanych instalacji.

Posiadamy zespoły doświadczonych instalatorów oraz nowoczesny sprzęt i narzędzia. Zlecenie jednej firmie wszystkich instalacji to porządek i wysoka jakość prac, bezpieczeństwo i gwarancja.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wykonanym instalacjom zapewniamy serwis w okresie gwarancyjnym jak i w kolejnych latach eksploatacji . Wiele oferowanych przez nas urządzeń i materiałów posiada długi okres gwarancyjny, co również świadczy o jakości proponowanych produktów.

Chcesz wiedzieć więcej o pompach ciepła ?

Zadzwoń do nas
501-360-170