Pompy ciepła najwyższej jakości

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Studnie głębinowe i odwierty dolnego źródła

Usługa, materiał, próba wydajności

Odwierty wykonujemy własną wiertnicą o kompaktowej konstrukcji, o szerokości 780mm – ROTOMAX M - jednego z najmniejszych modeli, umożliwiającego realizację projektów w miejscach o istniejącej zwartej zabudowie - takich jak np. osiedla domków jednorodzinnych. Zastosowanie gumowanych gąsienic pozwala na pełną manewrowość wiertnicy, zapobiegając jednocześnie uszkodzeniom podłoża. W ramach oferty wykonania studni – montaż rur osłonowych i filtra studziennego pompowanie oczyszczające oraz bezpłatne określenie parametrów pompy głębinowej dla potrzeb klienta. Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie.

Pompy głębinowe i hydrofory, stacje uzdatniania wody

Dobór, montaż, serwis

Projekt, wykonanie i serwis instalacji hydroforowych zapewniających wymaganą wydajność i stabilne ciśnienie wody. W przypadku potrzeby uzdatniania wody – dobierzemy i zamontujemy odpowiednie filtry i urządzenia takie jak: zmiękczacze, odżelaziacze i odmanganiacze, lampy UV do usuwania bakterii, czy systemy odwróconej osmozy.

Izolacja natryskowa

Usługa, materiał

Wykorzystując zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie poszerzyliśmy ofertę o ocieplenia i izolacje na najwyższym poziomie efektywności - rewelacyjne, natryskowe izolacje poliuretanowe. Izolacja natryskowa stanowi obecnie wyznacznik najwyższych standardów izolacji budowlanych oraz poziom jakości niedostępny dla dotychczasowych, tradycyjnie stosowanych materiałów izolacyjnych. Piany natryskowe oferują nieosiągalną do tej pory szczelność izolacyjną, najlepsze i istotnie sprawdzające się w praktyce współczynniki cieplne – niezmienne w czasie i warunkach klimatycznych.

Kolektory słoneczne

Dobór, montaż

Każdy zamiar zastosowania instalacji solarnej przez inwestora poprzedzony jest oceną korzyści płynących z zastosowania instalacji solarnej w konkretnym projekcie. Instalacje solarne wykonujemy na bazie certyfikowanych kolektorów słonecznych i atestowanych materiałów, dbając szczególnie o jak największą efektywność instalacji.

Chcesz wiedzieć więcej o pompach ciepła ?

Zadzwoń do nas
501-360-170