Aktualne oferty pracy

Ty również możesz dołączyć do SC EKO

1HANDLOWIEC / KIEROWNIK HURTOWNI
Poszukujemy osoby do pracy w charakterze handlowca. Wykonujemy instalacje sanitarne i grzewcze.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne znajomość branży,
  • wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w kontaktach z klientem lub w sprzedaży,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel ),
  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima
  • dobra organizacja pracy.
Obowiązki:
  • realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży,
  • nawiązywanie i utrzymanie właściwych relacji z klientami oraz budowanie wizerunku firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez Spółkę,
  • pomoc w organizacji szkoleń, warsztatów, konferencji.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • pracę w godzinach 7-16,
  • wysokie zarobki,
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w małym, zgranym zespole w przyjaznej atmosferze,
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.
Proszę o składanie CV z dopiskiem "PRACA" na adres e-mail
Będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi osobami.
2PRACOWNIK HURTOWNI - MAGAZYNIER
Poszukujemy osoby do pracy w charakterze pracownika hurtowni - magazyniera. Wykonujemy instalacje sanitarne i grzewcze.
Twoje zadania :
  • Rozładunek i załadunek towarów( Wydanie i przyjęcie ),
  • Przygotowywanie przesyłek/ towaru do wydania / transportu,
  • Kontrola jakościowa i ilościowa przesyłek,
  • Skanowanie, kompletacja i segregacja przesyłek,
  • Transport wewnętrzny towarów w magazynie,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w magazynie,
  • Uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków magazynowych,
  • Zdyscyplinowanie,
  • Dokładności, sumienności i rzetelności.
Oferujemy:
  • dobre zarobki,
3Automatyk
Znajomość branży sanitarnej, grzewczej oraz hydraulicznej znajomość zagadnień automatyki odnawialnych źródeł ciepła tj. pompy ciepła.
4Studniarz z uprawnieniami
Mile widziane doświadczenie, a w szczególności umiejętność wiercenia otworów pod kolektory.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, przyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny. Napisz dlaczego mamy zatrudnić właśnie Ciebie. Analizujemy wszystkie przysłane aplikacje. Jeżeli zainteresuje nas właśnie Twoja oferta, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na indywidualną rozmowę.
Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania
  • sumienności
  • wiedzy
  • doświadczenia

Oferty prosimy kierować na e-mail:
Prosimy o dołączenie do listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesów rekrutacji prowadzonych przez S.C. EKO Sp. z o.o. (Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

Chcesz wiedzieć więcej o pompach ciepła ?

Zadzwoń do nas
501-360-170